Футбольні баталії

Велика увага у Глинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті приділяється прищепленню дітей до спорту, згуртуванню колективу дітей зі старшими наставниками – педагогами.

Так, нещодавно, 11 травня 2018 року, відбувся матч з футболу між учнями старших класів та вчителями. Кожна команда – тренована, готова боротися за перемогу. Команда педагогів на чолі з директором школи-інтернату Крикуном Сергієм Миколайовичем та команда старшокласників (тренер Константінов О.С.) не поступали одна одній ні на хвилину. Цікаво було спостерігати за намаганнями вийти вперед. Вболівальники з хвилюванням стежили за грою та підтримували вигуками.

І ось вирішальні останні хвилини матчу… З рахунком 2:2 закінчилась гра. Але долю матчу вирішило пенальті. З рахунком 2:0 перемогла команда молоді. Хвала переможцям! Хвала переможеним!

І, як завжди, стискання рук, палкі обійми, посмішки, приємні враження…